logo

Teatr Kici–Koci (Łódź, Warszawa)
Jasełka

Zbigniew Warpechowski (Sandomierz)
Azja (wystąpienie)

Joanna Przybyła (Poznań)
Doublebarre (instalacja, rysunki)

Antoni Mikołajczyk (Łódź)
Katharsis (instalacja)

Anna Płotnicka (Wrocław)
Co jest na górze – jest na dole (instalacja)

Złote Czółko – II Majówka Artystyczna
(spotkanie artystyczne)

Wojciech Łazarczyk (Poznań)
Obrazy, rysunki, monotypie

Paweł Kwaśniewski (Warszawa)
Pieśń o różowym trójkącie (performance)

Jumalan Teatteri (Finlandia)
Katharsis (spektakl)

Art Berneveld (Holandia)
Prezentacja video art z Archiwum Time-based Arts z Amsterdamu

Jarosław Fliciński, Kacper Orłowski (Gdańsk)
Malarstwo

Grupa Łódź Kaliska
Aranżacja zdjęcia i filmu wg obrazu Hieronima Boscha „Wóz z sianem”
(akcja plenerowa na terenach PWSSP w Łodzi)

Grupa Łódź Kaliska
Teatrzyk p.t. Kinder haben Rechte
(Teatr Studyjny 83 w Łodzi)

Mikołaj Smoczyński (Lublin)
Wystąpienie II (instalacja, fotografia)

Jerzy Truszkowski (Warszawa)
Zapis filmowy z performance autora

Wojciech Zamiara (Gdańsk)
Czy zawsze kierunek jest podziałem?,
oddoZNAKAU (dwie realizacje plenerowe na łódzkich podwórkach)

Witosław Czerwonka (Sopot)
Przestrzeń przenośna – Sopot w Łodzi, (instalacja)

Zająć pozycję
Edycja Łódzka Międzynarodowego Spotkania Artystów – Artyści wobec sytuacji sztuki współczesnej

Mikołaj Smoczyński (Lublin)
Wystąpienie III (1:1;1:2(88) (instalacja)

Anna Płotnicka (Wrocław)
(performance)

Antoni Mikołajczyk (Łódź)
Pryzmat (instalacja), Instalacje świetlne (projekcja dokumentacji)

Edward Łazikowski (Łódź)
Pokaz Obiektu nr. 60 A (3)

Guy Schraenen (Belgia)
(wystąpienie)

Andrzej Paruzel (Warszawa)
II edycja Biura Przewodników po Sztuce i Kulturze

Horst Rickels (Holandia)
Mercurius Wagen (instalacja dźwiękowa)

Elviera Wersche (Holandia)
Malarstwo

Klassen, Nieslony, Piotrowski, Van Poppel, Vaara, Warpechowski
Black Market (performance)

Janusz Bałdyga (Warszawa)
1/2 performance parzysty
(instalacja, performance)

Prezentacja Galerii "Kalypso" z Warszawy
Joanna Czerwinska (wystąpienie)
Janusz Ducki 'Nie wrócą te lata' (instalacja)
Paweł Kwaśniewski 'O łowach' (akcja)
Waldemar Petryk 'Love' (heavy metal opera)

Zygmunt Piotrowski (Warszawa)
Shun (performance)

Tatrzyk Kici–Koci (Łódź, Warszawa)
Za Europę (spektakl)

Zygmunt Rytka (Warszawa)
Obiekty chwilowe (instalacja, fotografia, video)