Oszuści kradną wizerunki znanych osób, by zarabiać na podejrzanych produktach

T. Od jakiegoś czasu internauci mogą dostrzegać reklamy środków odchudzających, reklamowanych przez znaną dekoratorkę wnętrz. Wizerunek gwiazdy jest doskonałą reklamą dla firmy oferującej kapsułki na odchudzanie. Problem polega na tym, że wizerunek celebrytki skradziono, a oferowane tabletki mogą być niebezpieczne.

Załamana gwiazda ostrzega internautów

Znana dekoratorka wnętrz od kilku tygodni zmaga się z kradzieżą wizerunku. Najgorsze, że złodziej wizerunku wykorzystuje zdjęcia osobowości telewizyjnej, by reklamować suplementy podejrzanej jakości. Nie jest tajemnicą, że środki odchudzające mogą być bardzo niebezpieczne. Tym bardziej że mamy do czynienia z firmą krzak działającą nieuczciwie. Jeśli ktoś nabierze się na fikcyjną metamorfozę gwiazdy, rzekomo korzystającej z danych środków odchudzających, może stracić nie tylko pieniądze, ale i zdrowie.

Po kilku zgłoszeniach kradzieży wizerunku i po setkach pytań od zaniepokojonych widzów dekoratorka wnętrz ostrzegła internautów przed kupowaniem produktów z niesprawdzonych źródeł. Można przypuszczać, że podobne kradzieże wizerunku będą powtarzać się w przyszłości, dlatego warto uważnie weryfikować wszelkie reklamy.