Czy wynajęcie auta na wakacje się opłaca? Postaw na etatystyczność i wygodę!

Nieważne, czy planujesz wypoczynek nad morzem, w górach czy nad jeziorem – wygodna i bezpieczna podróż do celu to pierwszy krok w stronę udanego urlopu. A co, jeśli twój samochód nie spełnia wakacyjnych potrzeb lub nie masz własnego pojazdu? Terminowe wynajęcie auta na taki wyjazd to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dlaczego warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni?

Komfort i niezależność podróży

Wynajęcie auta na wakacje to opcja dla tych osób, którym szczególnie zależy na elastyczności podróży. W ten sposób nie jesteś uzależniony od żadnego rozkładu jazdy komunikacji publicznej. Poza tym otwiera się przed tobą znacznie więcej możliwości, jeśli chodzi o cel wyjazdu – w końcu nie wszędzie dojeżdżają autobusy czy pociągi w przystępnych godzinach. Wyobraź sobie np. urlop w małej bieszczadzkiej miejscowości z dala od głównych dróg i cywilizacji.

Długoterminowy wynajem samochodu prowadzi coraz więcej wypożyczalni w Polsce. Panek CS, który działa w ramach carsharingu, oferuje takie usługi na bardzo korzystnych warunkach:

– Wynajmując auto na wyjazd wakacyjny na tydzień czy dłużej, klient nie musi się tak naprawdę obawiać o ubezpieczenie samochodu czy jego stan techniczny. To my odpowiadamy za zakup polisy czy regularny serwis. Poza tym staramy się udostępniać zróżnicowaną gamę modeli pojazdów, aby każdy zainteresowany znalazł coś, co idealnie odpowie na jego potrzeby – podkreśla kierownik działu marketingu Panek CS.

Zabierz ze sobą, co tylko chcesz!

Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie auta na urlop, zyskasz także swobodę pakowania. To ważny aspekt szczególnie dla rodzin z dziećmi, kiedy zapakować trzeba znacznie więcej rzeczy (również zapobiegawczo) niż normalnie. Nie musisz głowić się nad tym, jak zmieścić wszystko do jednej torby, walizki czy plecaka – ogranicza cię jedynie pojemność bagażnika.

Samochód to duża wygoda także na miejscu, gdy np. zajdzie konieczność zrobienia zakupów lub zechcesz wybrać się na wycieczkę w inne miejsca w okolicy swojego noclegu. To zatem przy okazji szansa na urozmaicenie zaplanowanych wakacji.