Odpocznij na Pojezierzu Mazurskim

Nad malowniczym Jeziorem Stackim, pomiędzy Ełkiem i Augustowem, znajduje się urokliwy dworek, a w nim luksusowe apartamenty. Na Mazurach jest pięknie, ale w w większych miejscowościach wypoczynkowych w szczycie sezonu są tłumy turystów. Jeśli szukasz zacisznego hotelu z komfortowymi warunkami na Mazurach, w sąsiedztwie fascynującej przyrody, to właśnie znalazłeś. Brzmi intrygująco? Czytaj dalej, a poznasz ofertę wypoczynku wśród mazurskich lasów i jezior.

Zachwycająca przyroda na pograniczu Mazur i Pojezierza Augustowskiego

Mazury kojarzą Ci się z pięknymi jeziorami, czystym powietrzem i tłumami turystów? Zapewne tak jest, ale są też miejsca kameralne, gdzie możesz w ciszy i spokoju podziwiać przyrodę i korzystać z uroku wypoczynku nad wodą. Co powiesz na urlop nad jeziorem w zacisznej miejscowości pomiędzy Ełkiem, Grajewem i Augustowem? Wyobraź sobie czyste, zadbane jezioro z brzegami, zarośniętymi trzcinami i sitowiem. Drewniane pomosty, kameralne wypożyczalnie łódek i sprzętu sportowego, zaciszne ścieżki i mało znane wieże widokowe. Prócz tego nocleg w dworku, który przypomina wyglądem siedziby szlacheckich rodów. Stylowe apartamenty na Mazurach to miejsce, gdzie przeniesiesz się w czasy znane Ci z historycznych powieści i filmów. Wyśpisz się w drewnianym łożu z widokiem na stylowy kominek. Poranną kawę wypijesz na tarasie z widokiem na Jezioro Stackie. Poczujesz smak regionalnej kuchni i zrelaksujesz się, jak nigdy przedtem.

Luksusowe apartamenty na Mazurach – przenocuj w szlacheckim dworku

Dworek Masuria Arte to nowy budynek, zbudowany i urządzony w stylu szlacheckiego dworku. Apartamenty dla gości zaaranżowano w tonacji glamour z nutką dworkowej elegancji. Są tu rzeźbione meble z drewna oraz kryształowe żyrandole i kinkiety. Dekoracja nawiązuje też do pobliskich lasów i jezior, a łazienki przypominają pokoje kąpielowe w magnackich pałacach. Posiłki przyrządzane są z produktów, które rosną w ekologicznym ogrodzie. A wszystko po to, aby kompleksowo zadbać o doskonałe samopoczucie Gości i o ich potrzeby. Dodatkową atrakcją jest wewnętrzny basen, salon z zabiegami odnowy biologicznej i sala kinowa.

Lubisz odpoczynek nad jeziorem? Interesują Cię apartamenty na Mazurach? Nocleg w Masuria Arte spełni Twoje wszystkie oczekiwania.