Z jednej pluskwy – pięćset pluskiew! Zwalczanie pluskiew – Ostrołęka i okolica

 Pluskwa to owad, który szczególnie upodobał sobie człowieka. Raczej bez wzajemności, gdyż jest pasożytem, odżywiającym się naszą krwią. Jeżeli dostrzegasz u siebie drobne, swędzące ranki, często jedna przy drugiej, to lepiej zacząć szybko działać!

Z jednej pluskwy – pięćset pluskiew!

Domy i mieszkania to dla pluskwy środowisko idealne: zawsze znajdzie jakąś szparę, w której przeczeka dzień, by w nocy wyruszyć na żer. Wydawałoby się, że jedna pluskwa to problem niewielki – jak jeden komar. Niezupełnie, bo komar przyleci i odleci, natomiast pluskwa się ZADOMAWIA i błyskawicznie rozmnaża. Jedna samica potrafi znieść nawet do 500 jaj, a wylęg odbywa się co dwa miesiące. Jeżeli ktoś zbagatelizuje ten fakt, to z czasem może być kąsany z takim skutkiem, jakby mieszkał wśród roju komarów. To jest nie tylko nieprzyjemne, ale wręcz niebezpieczne. Jak skutecznie pozbyć się pluskiew z domu? Tak naprawdę odpowiedź jest tylko jedna.

Profesjonalne zwalczanie pluskiew w Ostrołęce

Firma ABC Insekt, która posiada swoje siedziby w Ostrołęce i Białymstoku, tworzona jest przez grupę doświadczonych specjalistów w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz ozonowania. Zwalczanie pluskiew należy po prostu zacząć od wykonania właściwego telefonu – to cała tajemnica sukcesu. Domowe metody są zazwyczaj skazane na porażkę i dają jedynie pluskwom czas potrzebny na rozmnażanie. Dlatego najważniejsza jest szybka decyzja i wezwanie profesjonalnej pomocy.

ABC Insekt Ostrołęka