Bukmacherzy przed Ligą Mistrzów 2021/22 – kto po triumf?

Już w połowie września rozpocznie się kolejne edycja Ligi Mistrzów, czyli ulubionych piłkarskich rozgrywek dla wielu. Jesteśmy po losowaniu grup, natomiast bukmacherzy w Polsce wycenili szanse poszczególnych ekip na zdobycie najważniejsze trofeum w europejskiej, klubowej piłce. Zobaczmy, kto jest teoretycznie najsilniejszy w oczach ekspertów!

Bukmacherzy w Polsce wskazują na PSG

Analizując szanse poszczególnych faworytów, często można odwoływać się do zakładów sportowych jako ekspertów. To właśnie kursy wskazują często opinii publicznej, kto jest w walce Dawidem, a kto Goliatem. Nie ma się co dziwić, ponieważ wycena wartości przy obstawianiu to zarówno obiektywna analiza statystyczna, jak i subiektywna ocena obecnej sytuacji biorąc pod uwagę wiele czynników. Sprawdzamy co na to bukmacherzy w Polsce przy okazji Ligi Mistrzów 2021/22.

Obecnie największym faworytem do triumfu w omawianych rozgrywkach jest PSG. Niewątpliwie wpływ na to miał jeden z największych transferów ostatnich lat, czyli Leo Messi lądujący w Paryżu. Już w zeszłym sezonie ekipa z Francji była bardzo mocna. Teraz jej notowania poszybowały jeszcze wyżej. Skład tej drużyny czasami wręcz nieśmiało jest określany jako drużyna marzeń. W końcu obok Argentyńczyka wystąpią inne gwiazdy światowej piłki jak Mbappe, Neymar, Di Maria, Sergio Ramos, Gianluigi Donnarumma czy Georginio Wijnaldum.

Chociaż PSG udało się już ostatnio dojść do finału Ligi Mistrzów, to nadal nigdy w historii nie wznieśli tego najważniejsze trofeum w europejskim, klubowym futbolu. Według bukmacherów w Polsce teraz w końcu może to się spełnić.

Kto może przeszkodzić PSG według bukmacherów?

Oczywiście w Lidze Mistrzów udział biorą 32 drużyny i patrząc na przeszłość, mało który kibic w tym momencie jest w stanie sobie wyobrazić PSG z końcowym triumfem. W końcu już nie raz mimo personalnie mocnego składu zawodzili.

Chociaż warto zaznaczyć, że naturalnie w rywalizacji znalazły się ekipy, które nie mają najmniejszych szans na wzniesienie trofeum i szybciej założymy kolonię na Marsie niż Ligę Mistrzów w piłce nożnej wygrają takie zespoły jak FC Sheriff Tiraspol, Malmo FF, BSC Young Boys czy FC Szachtar Donieck. Na co również wskazują bukmacherzy swoimi kursami.

Jednak połowa stawki jest jak najbardziej w stanie zagrozić PSG w drodze do triumfu eliminując ich z rozgrywek. Znowu zerkamy w wartości bukmacherów w Polsce i największe szanse w kolejności mają takie kluby jak Manchester City, Bayern Monachium, Chelsea FC, Liverpool FC oraz Manchester United FC. Co się rzuca w oczy to cztery angielskie ekipy oraz brak jakiekolwiek z Hiszpanii, co pokazuje trochę jak rozkłada się siła poszczególnych rozgrywek.

Z resztą to jest argument, dla którego PSG ma czasami problemy w Lidze Mistrzów… ponieważ na co dzień we Francji brakuje im wielkich wyzwań. Czego nie mogą np. powiedzieć zespoły z Wielkiej Brytanii.

Gdzie znaleźć informacje o bukmacherach w Polsce?

W Polsce przybywa bukmacherów, ale trzeba pamiętać, że obstawianie niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Dodatkowo w naszym kraju można obstawiać wyłącznie u legalnych operatorów. Chcąc dowiedzieć się więcej o zakładach sportowych w kraju, poradach bukmacherskich czy analizach pod mecze sprawdź jedną ze stron oferującą pomoc graczom – Obstawiamy.info.