Jak wybrać prezent dla kilkulatki?

Okres 6-9 lat to wyjątkowo burzliwy czas w życiu każdej dziewczynki. Dziecko przechodzi wówczas bardzo szybkie przemiany, stając się coraz bardziej świadome samego siebie, a także swojego otoczenia. Maluchy idą wówczas do szkoły, zawierają pierwsze poważniejsze znajomości, osiągają pierwsze drobne sukcesy, a także bardzo szybko dają się pochłonąć nowym pasjom. Dobranie prezentu dla dziewczynki w tym wieku jest trudne, lecz postaramy się to ułatwić – zobacz kilka najlepszych pomysłów dla kilkulatki!

Artykuły kreatywne

Warto postawić na upominek, który będzie w stanie nadążyć za niezwykle kreatywną w tym wieku wyobraźnią dziecka. Doskonale sprawdzą się pod tym względem wszelkiego rodzaju zestawy markerów, kredek i farb dostępne pod tym adresem: https://podaruje.com/prezent-dla-7-latki. Największe z nich zawierają nawet ponad 200 elementów z organizerem do malowania. Dostępne są w formie wygodnej, lekkiej walizki. Dzięki temu dziewczynka wszystko, czego potrzebuje do swojej kreatywnej zabawy, będzie mieć zawsze pod ręką, bez ryzyka pogubienia poszczególnych elementów. Siedmio- lub ośmiolatki bardzo często zaczynają też wzorować się na znanych im kobietach i próbują naśladować je wyglądem. Wzorem takim bywa np. mama. Warto wybrać wówczas ze sklepu Podaruje https://podaruje.com/ zestaw do robienia bransoletek lub naszyjników z różnorodnymi przywieszkami i koralikami. Dziecko będzie mogło stworzyć swoją własną biżuterię – niemal taką, jaką noszą mamy lub idolki z Internetu czy telewizji.

Postaw na rodzinne spędzanie czasu

Mimo, że kilkuletnie dziewczynki chcą już być coraz bardziej samodzielne, a coraz większą rolę w ich życiu odgrywają ich koleżanki czy też idolki, nie można zapomnieć o wspólnych aktywnościach z rodzicami oraz rodzeństwem. W związku z tym zawsze sprawdzą się wszelkie prezenty pozwalające na familijną zabawę. Klasycznym, sprawdzonym od pokoleń wyborem są puzzle, które znajdziesz tutaj https://podaruje.com/prezent-dla-8-latki. W tym wieku można postawić już na zestawy składające się nawet z 500 elementów. Różnorodne wzory pozwolą dziecku poznać różne części świata, a godziny spędzone na układaniu odprężą i wzmocnią koncentrację. Najważniejsze jednak, że obrazek z puzzli możecie układać razem, co będzie okazją do spędzenia czasu po pracy i szkole. Równie dobrze mogą sprawdzić się gadżety elektroniczne – np. przenośna konsola do gier. Sprzęt ten można podłączyć do telewizora. Możecie w związku z tym stoczyć wspólną rozgrywkę w jedną z nawet 1000 gier na dużym ekranie! Na konsoli obejrzycie również zdjęcia oraz filmy z wakacji!