Kupowanie lajków na fanpage

Kupowanie lajków na fb

Facebook Like to reakcje, określające popularność przy zdjęciach i postach na Facebooku. Dzięki lajkom możesz pokazać autorowi posta swoje emocje i pokazać jak bardzo podoba mu się zamieszczona przez niego treść. Mimo oczywistych zalet takich jak popularność, lajki na fanpage są też używane przez algorytmy do sugerowania postów i zdjęć znajomym lub fanom. Duża ilość lajków może oznaczać częstsze wyświetlanie zdjęć znajomym lub fanom, co przekłada się na jeszcze więcej lajków. Oprócz standardowego przycisku „lubię to”, po dłuższym jego naciśnięciu zobaczysz też takie opcje jak: „Uwielbiam”, „Haha”, „Wow”, „Smutno mi”, i „Zły” i są to wspomniane wcześniej reakcje będące od kilku lat uznawane za Facebook Like. W Polsce na Facebook Like często mówi się potocznie lajki, lubię to lub polubienia, ponieważ wszystkie te zwroty są ogólnym tłumaczeniem angielskiego słowa like. Ta usługa skierowana jest tylko do postów i zdjęć, a nie komentarzy czy stron na Facebooku.

Duża liczba fanów na Fanpage przyda się zwłaszcza firmom. Polubienia strony na fb są kluczowym elementem promocji biznesu w mediach społecznościowych. Im więcej polubień zgromadzi Twój fanpage, tym większy zasięg uzyska każdy post, który opublikujesz. Kupując facebook lajki zyskujesz również obserwacje na Facebooku, które domyślnie przeznaczone są dla profili publicznych. Ma to znaczenie w informowaniu o promocjach, publikowaniu nowych ofert czy informowaniu fanów o przerwach w działaniu biznesu, jednak to nie wszystko. Polubienia strony na fb to również dowód społeczny na popularność danej firmy, czyli jej renomę wśród klientów. Okazuje się, że biznesy posiadające znane fanpage mogą pochwalić się o nawet 50% wyższą sprzedażą niż ich konkurencja. Strony i produkty znanych marek na Facebooku są wybierane chętniej, ponieważ duża ilość polubień gwarantuje (w domyśle) wysoką jakość. Oprócz tego lajki na fanpage to element prestiżu danej marki. Klienci lubią dobre i sprawdzone rzeczy, dlatego jeżeli zobaczą, że twój fanpage cieszy się dużą popularnością, będą dużo bardziej skłonni skorzystać z Twoich produktów lub usług. Jeżeli chcesz zdobyć więcej klientów profilowi firmowemu na Facebooku powinieneś wybrać polskie lajki na fb i rozpocząć promocję już teraz. Kupuj lajki i zwiększ szybko popularność swojego profilu. Otrzymasz prawdziwe lajki z realnych kont. Po zakupie lajków, pozycjonowanie stron się zwiększy. Stopniowe dodawanie lajków do profilu pozwala oszukać nieco naturalny algorytm facebooka. Dzięki kupowaniu lajków Twój profil może stać się bardzo popularny, a kupione lajki nie znikną.

Jak szybko zdobyć polubienia strony?

To jedna z tych rzeczy, które robimy wręcz odruchowo zaraz po założeniu profilu na facebook. Jest w takim działaniu słuszność, bo kto inny polubi naszą nową stronę, jeśli nie sąsiad, koleżanka i znajomi ze studiów? W zapraszaniu znajomych do polubienia naszego fanpage’a generalnie nie ma nic złego, ale dobrze jest zachować umiar. Nie warto wysyłać na raz do wszystkich, ale jedynie do osób, które mogą być faktycznie zainteresowane Twoim produktem.

Głowiąc się nad tym, jak zdobyć lajki na Facebooku, często nie jesteśmy świadomi, że nie wykorzystujemy wszystkich dostępnych opcji. Wiele osób nie wie np. o „ukrytym” przycisku, dzięki któremu możemy zaprosić osoby lubiące nasz post do polubienia całego fanpage’a. W większości przypadków są to znajomi obserwatorów, którzy zobaczyli ich aktywność względem naszego posta na swojej tablicy i uznali go za ciekawy. Aby dali like fanpage wystarczy nacisnąć znajdujący się pod postem komunikat o lubiących go osobach i skorzystać z wyświetlonego okienka. Opcja ta dostępna jest tylko dla fanpage’y o liczbie polubień mniejszej niż 100 000 i obsługiwanych jedynie na urządzeniach stacjonarnych lub tych z systemem iOS. Użytkownicy Androida muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, gdyż obsługa wspomnianej funkcjonalności w tym systemie jest dopiero w fazie testów.

By podnieść świadomość osób korzystających z mediów społecznościowych,warto wiedzieć, że kupowanie lajków może dawać realne efekty i wcale nie jest bezwartościowym pompowaniem profilu.

  • Szybkie budowanie popularnego PR
  • Podnoszenie aktywności na profilu
  • Poprawa promocji względem algorytmu

Ludzie często widząc popularny profil, chętniej wchodzą z nim w interakcję. Dodatkowe komentarze, obserwacje czy like z polski to tylko składowa tego co możesz uzyskać kupując lajki na fb.

Jak kupić lajki na fb?

Nie wiesz, jak można kupić lajki? Kup lajki na podlinkowanej stronie. To bardzo proste! Po pomyślnej rejestracji w naszym serwisie i dodaniu środków do portfela wybierz pakiet usług, który Cię interesuje, i zatwierdź transakcję. Polubienia trafią do Ciebie bardzo szybko i bez niepotrzebnych formalności związanych z podpisywaniem umów. Korzystając z szybkie lajki, możesz szybko i legalnie kupić określoną liczbę like na FB. To naprawdę proste! Pamietaj, że kupowanie polubień na fb to nic złego, a bardzo pomocnego w rozkręceniu profilu. Kup lajki w szybki i prosty sposób na sprawdzonej stronie, a w chwilę zgromadzisz jak najwięcej polubień (tyle ile wynosiły zamówione lajki).

  • Jeżeli chcesz dokonać zakupu lajków na koncie osobistym, ustaw profil na publiczny.
  • Upewnij się, że wstawiony przez Ciebie link jest właściwy.
  • Link powinien kierować bezpośrednio do postu.
  • Post powinien być publiczny.