Modne damskie stylizacje na święta 2022

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. To dobry moment, by zaplanować świąteczną stylizację. Jakie kreacje będą modne w święta 2022? Jak połączyć modę z wygodą? Zapraszamy do czytania!

Zwróć uwagę na świąteczne kolory

Boże Narodzenie jest nie tylko świętem religijnym, ale również komercyjnym. W związku z tym grudniowe święta niezmiennie kojarzą się z kolorem głębokie czerwieni i butelkowej zieleni. Sukienki i spódnice utrzymane w tych właśnie kolorach to must have tego sezonu. Uważa się, że zielone kreacje docenią elegantki, a czerwone — kobiety odważne i romantyczne. Czerwoną lub ciemnozieloną spódnicę warto przełamać białą, lub czarną koszulą. W trendach są także grube, dzianinowe sweterki. Całość należy uzupełnić złotą biżuterią.

Święta to czas rodzinnych spotkań i rozmów przy stole. Z tego względu odradzamy bardzo obcisłe sukienki (bo będzie niewygodnie). W złym guście będą natomiast przesadnie wydekoltowane stroje. Biust warto podkreślać, ale przy wigilijnym stole może to sprowokować niewybredne komentarze, a przecież w święta chcemy czuć się dobrze. Wydekoltowane stroje będą idealne na imprezy sylwestrowe.