Winda TRIO i schodołaz – zestaw dla osoby niepełnosprawnej, która lubi czerpać radość z życia

Czy wiesz, jak zlikwidować bariery architektoniczne w swoim domu i jednocześnie zwiększyć komfort całej rodziny? A podczas wakacji móc zatrzymać się w dowolnym hotelu i zwiedzić fascynujące miejsca, w których nie ma windy? Swoboda poruszania się na wózku inwalidzkim będzie w zasięgu Twoich rąk, jeśli połączysz funkcjonalności schodołazu i windy domowej TRIO.

Winda na poddasze czy do sypialni? Sam zdecyduj!

Stiltz TRIO to elegancki podnośnik pionowy z dużymi przeszkleniami, w którym zmieści się wózek inwalidzki lub chodzik rehabilitacyjny. Możesz z niego korzystać samodzielnie lub w towarzystwie opiekuna. A gdy nie będziesz przemieszczał się pomiędzy piętrami, nowoczesna winda stanie się luksusowym środkiem transportu dla Twojej rodziny. Podnośnik TRIO potrzebuje zaledwie 30 sekund, by przewieźć 3 domowników na wyższą lub niższą kondygnację!

Jego montaż trwa tylko 1 dzień i nie wymaga przymocowywania urządzenia do ściany. Dzięki temu stwarza szerokie możliwości aranżacji wnętrz i pozwala na założenie windy w niemal dowolnym miejscu. Możesz więc sam zdecydować, czy wolisz korzystać z prostej windy domowej w tzw. duszy schodów czy we własnej sypialni.

Winda domowa Stiltz TRIO – połączenie bezpieczeństwa i komfortu

Własny dźwig sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał prosić domowników o pomoc w dotarciu do jadalni czy tarasu. To niezawodne urządzenie da Ci dostęp do wszystkich pomieszczeń w domu oraz zapewni bezpieczeństwo podczas poruszania się między piętrami. Nawet wtedy, gdy dojdzie do wyłączenia energii elektrycznej. Oprócz cichego silnika elektrycznego winda TRIO zawiera bowiem akumulatory, dzięki którym bezpiecznie dotrzesz do celu podczas przerwy w dostawie prądu.

Możesz używać dźwigu Stiltz przez całą dobę, także w nocy – i to bez ryzyka, że obudzisz domowników. Ekonomiczne, a jednocześnie efektowne oświetlenie LED-owe cichej windy domowej sprawi, że będziesz mógł z niej wygodnie korzystać nawet przy wyłączonym świetle.

Wejdź na stronę: www.windy-domowe.pl, aby dowiedzieć się więcej o ekskluzywnych podnośnikach Stiltz!

Schodołaz – praktyczny sposób na wakacje bez barier

Winda do domu dla niepełnosprawnych pozwoli Ci raz na zawsze zlikwidować uciążliwe bariery architektoniczne w Twoim miejscu zamieszkania. Nie sprawi jednak, że zyskasz swobodę poruszania się poza domem – np. podczas wakacyjnego wyjazdu. Właśnie dlatego warto dokupić mobilny transporter, czyli schodołaz dla niepełnosprawnych.

Możesz z niego korzystać z pomocą opiekuna – operatora schodolazu – w hotelu, domku letniskowym, przychodni lub w amfiteatrze. Wszędzie tam, gdzie na Twojej drodze pojawią się schody. Nawet w zabytkowym budynku, w którym nie można zainstalować windy dla niepełnosprawnych. Dzięki schodołazowi zyskasz swobodę wyboru sposobu spędzania wolnego czasu. Nie będziesz musiał szukać miejsc przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych ani rezygnować z niedostępnych atrakcji turystycznych. Mobilny schodołaz, który zmieści się do bagażnika samochodu pozwoli Ci na nowo odkrywać świat i czerpać radość z życia.

Odzyskaj swobodę niższym kosztem

Zestaw złożony z windy na poddasze TRIO i schodołazu pozwoli Ci skutecznie likwidować bariery w domu i poza miejscem zamieszkania. Obydwa urządzenia zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dlatego możesz na nie uzyskać dofinansowanie ze środków PFRON. Otrzymanie dotacji z PCPR na likwidację barier architektonicznych pozwoli Ci obniżyć koszt zakupu windy lub schodołazu nawet o 95%.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak skompletować załączniki do wniosku o dofinansowanie.

Zadzwoń: +48 726 422 975 i +48 692 44 94 74 lub wyślij e-mail na adres: [email protected].

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl