Wybrane systemy i profile aluminiowe do okien i drzwi

Systemy aluminiowe do okien i drzwi zyskują rosnącą popularność. Mają dobre parametry, wyróżnia je solidne wykonanie i wytrzymałość, optymalna funkcjonalność oraz design. Prezentujemy kilka z nich – m.in. profile do drzwi przesuwnych oraz systemy okienne.

Systemy i profile aluminiowe to alternatywa dla systemów drewnianych oraz PVC. Są bardzo wytrzymałe – nie krzywią się, nie ulegają odkształceniu, mają bardzo dobre parametry mimo intensywnego użytkowania. Warto zwrócić uwagę także na ich izolacyjność cieplną i dźwiękoszczelność. Wybraliśmy przykładowe systemy i profile aluminiowe do okien oraz drzwi z oferty marki Deceuninck – poznajmy je bliżej.

Systemy i profile aluminiowe do okien

Różne systemy aluminiowe sprawdzą się w innych obiektach, m.in. w domach jednorodzinnych, hotelach czy biurach. Trzeba jednak wybrać odpowiedni produkt, dopasowując go do konkretnego budynku, wymagań oraz budżetu. Oferta rynkowa jest tak szeroka, że nie powinno być z tym problemu. Poniżej wybraliśmy trzy często wybierane systemy okienne marki Deceuninck.

DECALU 88 HIDDEN wykorzystuje rozwiązania technologii SO EASY. Jest to często wybierany system okienny z tzw. „ukrytym skrzydłem”. Sprawdza się w większych budynkach mieszkalnych i biurowych.

DECALU 88 STANDARD. Kolejny polecany przez nas system profili oparty na wyjątkowej technologii SO EASY. Wyróżniają go świetne parametry i ciekawy design w porównaniu do klasycznych rozwiązań dostępnych na rynku. Zapewnia wysoki komfort użytkowania.

DECALU 101 SCAND. System okien pełno-obrotowych, wykonanych w technologii SO EASY. Gwarantuje ciepło w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Podobnie jak ww. systemy jest on łatwy w czyszczeniu i konserwacji.

Profile aluminiowe do drzwi

Wielu producentów ma w ofercie różne systemy okienne i drzwiowe – Deceuninck posiada między innymi systemy drzwiowe Decalu 88 Doors, 88 Folding Doors ze specjalną konstrukcję harmonijkową, idealne dla drzwi tarasowych, profile aluminiowe do drzwi przesuwnych, a także Decalu 163 Slide.

Aluminium coraz popularniejszą alternatywą

Systemy aluminiowe są świetną inwestycją. Aluminium jako materiał do produkcji profili do okien i drzwi zyskuje popularność – sprawdzają się jako alternatywa dla PCV i drewna. Duży wybór systemów i profili aluminiowych okiennych i drzwiowych sprawia, że można wybrać do domu czy innego budynku idealne produkty. Będzie to dobry wybór ze względu na świetne parametry i wysoki komfort użytkowania, mimo że jest to droższa inwestycja.